۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۶

اعتراض رسمی باشگاه مس رفسنجان به فدراسیون فوتبال عراق

باشگاه مس رفسنجان در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق نسبت به رفتار تیم المپیک این کشور و عدم بازگشت منتظر محمد به تمرینات نارنجی‌پوشان اعتراض کرد.
کد خبر: ۱۲۷۱۴۳
اعتراض رسمی باشگاه مس رفسنجان به فدراسیون فوتبال عراق

به گزارش"فوتبال آزادگان"؛ باشگاه مس رفسنجان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق از اقدام غیرحرفه‌ای مسئولان تیم المپیک این کشور انتقاد کرد.

در نامه باشگاه مس رفسنجان خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال عراق درباره بازگشت منتظر محمد به اردوی تیم باشگاهی‌اش آمده است:

«آقای محمد فرحان عبید
دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال عراق

پیرو درخواست این فدراسیون با موافقت باشگاه مس رفسنجان، آقای منتظر محمد جهت همراهی تیم المپیک عراق تا تاریخ سوم ماه می (14 اردیبهشت) و حضور در بازی‌های انتخابی المپیک راهی کشور قطر شد.

مطابق نامه درخواست آن فدراسیون همچنین تأکید و مکاتبه باشگاه مس رفسنجان مقرر شد این بازیکن 24 ساعت پس از بازی برابر اندونزی (13 اردیبهشت) در ایران خود را به اردوی تیم باشگاهی‌اش معرفی کند. با این وجود مسئولان تیم المپیک عراق در اقدامی غیرحرفه‌ای بازیکن باشگاه مس رفسنجان را بر خلاف توافقات قبلی با گذشت سه روز از آخرین مسابقه با خود به بغداد برده و از تهیه بلیت سفر به تهران خودداری کردند.

مسئولیت غیبت غیرموجه این بازیکن در تمرینات و مسابقه رسمی تیم فوتبال مس رفسنجان و همچنین مصدومیت بازیکن این باشگاه که در بازی‌های تیم المپیک عراق خارج از پنجره فیفا دی رخ داده و بازیکن مصدوم بر خلاف قوانین فیفا حتی پس از مصدومیت نیز به منظور تشخیص آسیب‌دیدگی و درمان در اختیار تیم باشگاهی خودش قرار نگرفته است، مستقیماً متوجه فدراسیون فوتبال عراق خواهد بود.

حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان».

گفتنی است منتظر محمد به دلیل تأخیر در بازگشت به اردوی تیم مس رفسنجان در مسابقه هفته بیست‌وششم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان غایب بود.

برچسب ها: مس رفسنجان
ترند های روز