۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰
لازم باشد در CAS هم شکایت می‌کنیم؛

مدیرعامل چادرملو به یک تیم هدیه ۳ امتیازی دادند!

مدیرعامل باشگاه چادرملوی اردکان به افزوده شدن سه امتیاز به فجر سپاسی شیراز بابت دیدار لغو شده با استقلال ملاثانی واکنش نشان داد.
کد خبر: ۱۲۷۱۶۱
عطایی: به یک تیم هدیه ۳ امتیازی دادند!

به گزارش"فوتبال آزادگان"؛ علی عطایی درباره حکم کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر برتری 3 بر صفر تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز در دیدار برگزار نشده با استقلال آبی‌پوش ملاثانی اظهار داشت: وقتی در بین چهار تیم برای صعود به یک تیم به‌خاطر مسائل خنده‌دار هدیه‌ای سه امتیازی می‌دهید، با روح رقابت در فوتبال در تضاد است. من همه اقدامات لازم را انجام می‌دهم و کار را از همه مبادی دنبال می‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است باشگاه چادرملوی اردکان نسبت به این حکم در فیفا و دادگاه حکمیت ورزش (CAS) اعتراض کند یا خیر، تصریح کرد: پیگیری‌های لازم را از همه جا انجام می‌دهم و اگر لازم باشد، شکایت خودم را در مراجع بین‌المللی مطرح خواهم کرد. از هرجا که لازم است، شکایت را دنبال می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه چادرملو با تمجید از تیم فوتبال این باشگاه گفت: به نظرم تیم ما این‌قدر سالم و درست کار کرده است که نمی‌توان از کنار برخی موارد گذشت. تاکنون در قبال هر اتفاقی ساکت بودیم و تلاش کردیم اشتباهات داوری را از مراجع مرتبط پیگیری کنیم. اینجا حق یک استان ضایع می‌شود و نباید دلگرمی بابت فعالیت در ورزش از یک مجموعه صنعتی گرفته شود.

با پیروزی فجر سپاسی در دیدار با استقلال ملاثانی، فجری‌ها با 64 امتیاز به رتبه دوم جدول لیگ دسته اول فوتبال ایستادند و چادرملو با 63 امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

منبع: تسنیم
ترند های روز