۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۷

ساعت و داور بازی مس و چادرملو تغییر کرد!

با اعلام باشگاه مس کرمان ساعت و داور بازی این تیم برابر چادرملو اردکان تغییر کرد.
کد خبر: ۱۲۷۲۰۷

به گزارش"فوتبال آزادگان" و به نقل از باشگاه مس کرمان؛ در حالی که پیش از این قرار بود بازی مس کرمان و چادرملو از ساعت 19 و 15 دقیقه روز 31 اردیبهشت ماه به قضاوت رضا عادل برگزار شد، اما ساعت و داور این بازی تغییر کرد.

بر این اساس بازی تیم‌های مس کرمان و چادرملو اردکان از ساعت 18 روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه به قضاوت امیر سامان سلطانی برگزار خواهد شد.

سلطانی اصالت زنجانی دارد و از جمله داوران لیگ برتری فوتبال کشور محسوب می شود، او بنا به حساسیت بازی تیم‌های مس کرمان و چادرملو و اثرگذاری آن برای تعیین تیم‌های صعود کننده این بازی را قضاوت خواهد کرد.

وی که جدا از بازی‌های لیگ برتر این فصل، یک بازی دسته اول فصل جاری را نیز سوت زده است، برای دومین بار در این رقابت‌ها یکی از بازی‌ها را قضاوت خواهد کرد.

همچنین این سومین قضاوت امیرسامان سلطانی در عمر داوری خود برای مس کرمان محسوب می‌شود. وی پیش از این در سال 98 بازی مس در بابل برابر رایکا را قضاوت کرد که با شکست یک بر صفر مس همراه بود و در سال 1399 نیز بازی مس در بوشهر برابر شاهین را سوت زد که مس یک بر صفر پیروز آن بازی شد.

مهدی سیفی و علی رعیت کمک‌های داوری این بازی خواهند بود و فرزین تمیزی نیز به عنوان داور چهارم این بازی حضور خواهد داشت.

به گزارش"فوتبال آزادگان"؛ با اعلام کمیته داوران رضا عادل که پیش از این برای قضاوت در این بازی انتخاب شده بود به عنوان داور بازی شاهین بندرعامری و خیبر خرم‌آباد برگزیده شد.

ترند های روز