۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۴
انتخاب سرمربی در گرو تصویب هیئت امناء؛

غلامرضا دلگرم یک قدم تا نیمکت پارس جنوبی جم

مربی بومی تنها به فاصله برگزاری یک نشست با نیمکت پارس جنوبی جم فاصله دارد.
کد خبر: ۱۲۷۸۵۴

به گزارش"فوتبال آزادگان"؛ بر اساس مصوبه جلسه اخیر شورای امور ورزش منطقه ویژه اقتصادی جم که با رای مثبت و قاطع همه اعضای این شورا به تصویب رسید؛ غلامرضا دلگرم مربی بومی و اصالتا بوشهری که سابقه مربیگری در تیم‌های مختلف را در کارنامه دارد؛ به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پارس جنوبی جم انتخاب شد.

از آنجایی که باشگاه پارس جنوبی جم هیئت مدیره‌ ندارد و به صورت هیئت امنایی اداره می‌شود از این رو باید انتخاب دلگرم به عنوان سرمربی جدید زنبورها مورد تایید این هیئت نیز قرار بگیرد.

در این ارتباط قرار است طی روزهای آینده جلسه هیئت امنای باشگاه پارس جنوبی جم با حضور کلیه اعضاء با محوریت بررسی و تصمیم‌گیری درباره سرمربیگری دلگرم و یا شخص دیگر در این تیم برگزار شود و پس از تبادل نظر اعضای هیئت و جمع بندی نهایی؛ موضوع مطروحه به رای گذاشته شده و در مورد آن تصمیم‌گیری شود.

در این میان شنید‌ه‌ها حاکی از آن است که پس از مطرح و انتخاب شدن غلامرضا دلگرم به عنوان سرمربی جدید پارس جم از سوی شورای امور ورزش منطقه ویژه اقتصادی جم، تحرکاتی از سوی برخی افراد که گفته می‌شود با تحقق این امر منافع‌شان در جم به خطر می‌افتد؛ آغاز شده است تا به هر شکلی شده مانع انتخاب دلگرم و سایر مربیان بومی به عنوان سرمربی جدید زنبورها شوند.

دلگرم فصل گذشته نیز پیشنهاد سرمربیگری همین باشگاه پارس جنوبی و شاهین بندرعامری را نیز دریافت کرده بود که در آن مقاطع با مدیران هر دو باشگاه به توافق نهایی نرسید.

هم اکنون او به همراه اردشیر پورنعمت مسئولیت مدرسی دوره مربیگری سطح A آسیا را که در تهران برگزار می‌شود، برعهده دارند اما با این حال گفته می‌شود مذاکراتی از سوی مدیران رده بالای باشگاه پارس جم با وی انجام شده و همه چیز به برگزاری جلسه هیئت امنای باشگاه و تصمیم اتخاذ شده در این جلسه موکول شده است.