۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۳
قطع همکاری باشگاه شیرازی با رجب‌زاده؛

فوری و رسمی؛ پیروز قربانی سرمربی فجرسپاسی شد

مدافع سابق استقلال هدایت تیم فجرسپاسی را برعهده گرفت.
کد خبر: ۱۲۸۰۱۴

به گزارش"فوتبال آزادگان"؛ جلسه هیئت مدیره باشگاه فجرسپاسی امشب با حضور کلیه اعضای هیئت مدیره این باشگاه برگزار شد و در پایان این جلسه پیروز قربانی مدافع سابق استقلال که فصل قبل لیگ دسته اول کشور هدایت تیم نفت و گاز گچساران را برعهده داشت به عنوان سرمربی جدید فجرسپاسی انتخاب شد.

این در شرایطی است که مهدی رجب‌زاده سرمربی فصل پیش فجرسپاسی نیز جزو گزینه‌های باشگاه شیرازی برای سرمربیگری این تیم در فصل جدید لیگ یک بود و این شانس را داشت تا در صورت موافقت کلیه اعضای هیئت مدیره قرارداد او یک فصل دیگر تمدید شود اما گویا هیئت مدیره باشگاه فجرسپاسی بدلیل ناکامی این تیم با سرمربیگری رجب‌زاده در دو فصل متوالی رای به قطع همکاری با این مربی شیرازی داد و مدافع سابق استقلال را به عنوان سرمربی جدید تیم‌شان برگزیدند.

قربانی فصل گذشته لیگ یک مسئولیت فنی تیم نفت و گاز را عهده‌دار بود که این تیم در نخستین سال حضورش در رقابت‌های لیگ آزادگان با کسب ۴۳ امتیاز رتبه تک رقمی نهم جدول را به خود اختصاص داد.

سرمربی جدبد فجرسپاسی فارغ‌التحصیل مدیریت ورزش است. او خیلی زود به کسوت مربیگری درآمد و در فصل اول به‌عنوان دستیار در راه‌آهن مشغول بکار شد و سپس سه فصل هدایت سردار بوکان را برعهده گرفت و کارنامه خوبی از خود به جای گذاشت. قربانی سپس به‌عنوان دستیار در باشگاه فوتبال سایپا فعالیت کرد و در ادامه هدایت رایکا بابل و شهرداری آستارا در لیگ دسته اول کشور را برعهده گرفت.

او سابقه بازی در تیم‌های راه‌آهن، سایپا، استقلال، مس کرمان و صبای قم را در کارنامه دارد، از افتخارات بدست آورده وی در دوران بازی خود می‌توان به سه قهرمانی، دو نائب قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی با تیم استقلال تهران اشاره کرد.