۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹

رحمتی: کل تیم‌های لیگ بااحترام درباره ما صحبت می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت، وضعیت تیمش به گونه‌ای است که تمام تیم‌های لیگ با احترام در مورد آن به اظهارنظر می‌پردازند.
کد خبر: ۱۲۱۲۸۳
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سیدمهدی رحمتی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع و چند موقعیت روی دروازه ذوب‌آهن ایجاد کردیم، ولی در اواخر این نیمه خوب نبودیم. با صحبت‌های بین دو نیمه بازی بهتری انجام دادیم و روی دو سه موقعیت دروازه‌بان ذوب‌آهن سیو خوبی داشت. اگر کمی خوش‌‌شانس بودیم می‌توانستیم پیروز بازی باشیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه اول بازیکن ذوب‌آهن با دو پا به سینه پورحمیدی کوبید و ذوب‌آهن باید 10 نفره می‌شد. در مجموع از بازیکنانم راضی بودم و فقط باید از موقعیت‌های‌مان بهتر و بهتر استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک خاطر نشان کرد: ما چند پلن بازیسازی از عقب داریم. در 20 دقیقه اول از روی پرس حریف از پلن‌مان خارج شدیم. اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم ریتم بازی فرق می‌کرد. باید بیشتر کار کنیم. اولویت ما حفظ توپ بود و اگر بازیکن گزینه‌ای برای حمله پیدا نکند مجبور به پاس رو به عقب است. عملاً سعی کردیم فوتبال بازی کنیم. ذوب‌آهن تیم خوبی است و به مهدی تارتار تبریک می‌گویم. ما باید بیشتر کار کنیم و نباید یادمان برود که چه جایگاهی داشتیم و الان کجا هستیم.

رحمتی در پاسخ به این سؤال که آیا امیدی وجود دارد که برای فصل بعد بازیکنان باکیفیت‌تری به آلومینیوم اضافه شوند، گفت: این سؤال را من نباید جواب بدهم و مدیران باشگاه باید پاسخگو باشند. وظیفه من کار کردن است. یک مربی وظیفه دارد تیمش را طوری آرایش دهد که موقعیت به حریف ندهد و موقعیت نیز خلق کند. اگر از 10 درصد موقعیت‌های‌مان که هدر دادیم، استفاده می‌کردیم شاید سوم یا چهارم جدول بودیم. یک بخش به تمرینات بازمی‌گردد و یک بخش به بازیکنان باکیفیت.

وی ادامه داد: شما می‌توانید هزینه کنید و بازیکن باکیفیت بیاورید. در حال حاضر خدا را شکر می‌کنم با لطف خدا و همت بازیکنان توانستیم تیمی را شکل دهیم که هفتم جدول رده‌بندی باشیم. کل تیم‌های لیگ بااحترام درباره ما صحبت می‌کنند. پیشرفت قابل قبولی داشتیم و توانسته‌ایم دو سال پشت سر هم رده هفتم جدول را حفظ کنیم. اگر چیز بیشتری می‌خواهیم نیاز به هزینه و برنامه بیشتری است و اگر از طرف باشگاه تکلیف شود، انجام می‌دهیم.
ترند های روز