۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷
آبی‌پوش ملاثانی 2 – دریای بابل 2؛

مدافع استقلالی باز هم به داد دریا رسید

لیگ یک/ فرار دقیقه نودی، با گل مدافع استقلالیدریا بابل به لطف گل ثانیه‌های پایانی مدافع خود از شکست فرار کرد.
کد خبر: ۱۲۳۷۹۵

به گزارش "دی اسپورت"، در یکی از دیدارهای هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ دسته اول، دریا بابل در اهواز به مصاف استقلال آبی پوش ملاثانی رفت که این بازی با تساوی 2 – 2 به پایان رسید.
 
این دو تیم بازی را با ترکیب‌های زیر آغاز کردند:
 
آبی پوشان: علی کردانی، علی حمودی، محمد اهل شاخه، آرش داجلیری، فرید محمدیان، امید صیدالی، احسان علوان زاده، وحید نامداری، محمود صالحی، میلاد پاک پرور، علی فاتح
 
دریای بابل: علی محسن زاده، صالح غلامی، سینا خادم پور، مجتبی ممشلی، امید منصوری، میلاد ابطحی، ابوالفضل اذرنوشان، سینا قنبرپور، مهدی ایزدی، امیرحسین باقرپور، محمد حسین باباگلی
 
استقلال آبی پوش ملاثانی در دو دیدار اخیر خود به پیروزی رسیده بود و امروز نیز به دنبال پیروزی در مسابقه خانگی بود. در سمت مقابل اما دریا بابل پس از تحمل دو شکست پیاپی پای به این مسابقه گذاشته بود و امیدوار به کسب امتیاز بود.
 
در این مسابقه تیم میزبان توانست 2 مرتبه از حریف پیش بیفتد ولی هر بار بابلی‌ها به گل تساوی دست یافتند. ابتدا این احسان علوان زاده بود که میزبان را پیش انداخت تا استقلال ملاثانی برنده به رخکتن برود.
 
مدافع استقلالی باز هم به داد دریا رسید
 
مدافع استقلالی باز هم به داد دریا رسید
 
مدافع استقلالی باز هم به داد دریا رسید
 
در نیمه دوم مهدی ایزدی موفق شد در دقیقه 60 گل تساوی را وارد دروازه استقلال آبی پوش ملاثانی کند. اما میزبان در ادامه توانست یک مرتبه دیگر پیش بیفتد و علی فاتح دروازه حریف را باز کرد.
 
در شرایطی که بازی با نتیجه 2 بر یک به سود استقلال آبی پوش ملاثانی رو به پایان بود، سینا خادم پور، مدافع پیش تاخته دریا بابل توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند تا این بازی در نهایت با تساوی 2 – 2 به پایان برسد.
 
دریا بابل با این تساوی 10 امتیازی شد و در رده شانزدهم جای گرفت. استقلال آبی پوش ملاثانی نیز با هجده امتیاز در رتبه یازدهم جدول رده بندی جای گرفت.
ترند های روز