۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۴
دوست دارم نزدیک خانواده باشم؛

خداحافظی احساسی اوسمار با پرسپولیسی‌ها

اوسمار ویرا سرمربی برزیلی پرسپولیس جدایی خود را از این تیم اعلام کرد.
کد خبر: ۱۲۷۷۶۳

به گزارش «فوتبال آزادگان»، در حالی که گمانه‌زنی پیرامون آینده نیمکت پرسپولیس به اوج خود رسیده، سرمربی برزیلی با انتشار پیامی از این تیم خداحافظی کرد و به کارش در جمع سرخپوشان خاتمه داد.

در این پیام آمده است؛ «بازیکنان، مدیران، کارکنان و هواداران عزیز پرسپولیس، وقتی در تابستان ۲۰۲۲ وارد پرسپولیس شدم، نمی‌دانستم حضور در کنار شما چقدر برایم لذت بخش خواهد بود.
احساسات تجربه شده در این دو سال با احساسات تجربه شده گذشته من در دوران حرفه‌ای، قابل مقایسه نیست. دوستی‌های زیادی ایجاد شد. یادگیری در مورد فرهنگ بسیار غنی ایران و خوشبختانه چهار دستاورد شگفت‌انگیز که باعث شادی کل ارتش سرخ پرسپولیس شد را تجربه کردم.
در این نیم فصل آخر به عنوان سرمربی، عنوانی را کسب کردیم که در اوج دوران حرفه‌ای‌ام از ابتدا تا اکنون برای من بهترین بوده است. عنوانی که نه تنها با تلاش در زمین، بلکه با اتحاد و تعهد یک ملت به دست آمد.
دو سال دوری از دوستان و به خصوص خانواده چیزی نیست که کسی بتواند آن را به راحتی بیان کند. دو سال زمانی است که دیگر برنمی گردد. فقط خود می‌دانم که شب‌های زیادی را نگران همسر و دخترم بودم. این که آیا بعد از کار یا مدرسه به سلامت به خانه می‌رسند. می‌دانم که فداکاری‌های ما نتایج حرفه‌ای به همراه داشت، اما آثار عمیقی بر جای گذاشتند مثل دوری و دلتنگی.
در حال حاضر تصمیم من این است که نزدیک خانواده‌ام باشم.
پرسپولیس عزیز، این خداحافظی نیست، فقط یک، به زودی می‌بینمت است. امیدوارم در آینده بار دیگر با هم همراه شویم.
با تمام محبت، احترام و آرزوی موفقیت روزافزون برای همه خانواده بزرگ باشگاه پرسپولیس.

با جدایی سرمربی برزیلی، حالا سرخپوشان دوباره به استقبال انتخاب سرمربی جدید خواهند رفت، این در حالی است که آنها مذاکرات خود با دراگان اسکوچیچ را پیش بردند و امیدوارند که به زودی این سرمربی را بر مسند هدایت خود بنشانند.

باشگاه پرسپولیس که پیام اوسمار را منتشر کرده، هنوز واکنشی به انتخاب سرمربی جدید نداشته و احتمالا در روزهای آینده به دنبال استخدام سرمربی موردنظر خواهد بود.