۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۶
حضور رونالدو به گلزنی ما کمک کرد؛

کاسترو: برابر تیم قدرتمند پرسپولیس نتیجه خوبی گرفتیم

سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل پرسپولیس تمجید کرد و تیمِ گل‌محمدی را حریفی قدرتمند خواند.
کد خبر: ۱۲۲۸۱۴
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، لوئیس کاسترو پس از برتری 2 بر صفر تیم فوتبال النصر عربستان مقابل پرسپولیس در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: ما مقابل یک تیم خوب توانستیم نتیجه خوبی بگیریم و برابر تیم قدرتمند پرسپولیس برنده شدیم و از این به بعد آماده بازی آتی‌مان خواهیم شد.

وی در مورد اینکه پرسپولیس برخلاف تصور حریف سرسختی برای النصر نبود، تصریح کرد: من اینجا حضور ندارم که پرسپولیس را تحلیل کنم، من اینجا هستم که درباره تیم خودم نظر بدهم. در خط دفاعی خوب کار کردیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم. پرسپولیس تیم خوبی است. پس از گل‌های‌مان بازی را کنترل کردیم و توانستیم به بازی عرض بدهیم. سعی می‌کردیم از توپ‌های پشت دفاع استفاده کنیم و تیمم امروز بهترین عملکرد را داشت و پیروز بازی شدیم. با وجود اینکه بازی بدون تماشاگر برگزار شد، اما توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. این بازی اولین قدم ماست و تلاش می‌کنیم به‌عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان درباره تمرین نکردن تیمش پیش از بازی با پرسپولیس خاطر نشان کرد: امروزه در دنیای فوتبال خیلی وقت‌ها به دلیل فشردگی شرایط این مسائل پیش می‌آید. النصر 12 بازیکن ملی دارد و هر تصمیمی به همراه کادر فنی می‌گیرم، بهترین تصمیم خواهد بود.

کاسترو راجع به عدم گلزنی کریستیانو رونالدو و همچنین دستاورد تیمش پس از بازی با پرسپولیس گفت: ایران کشور بسیار خوبی است و خوشحالم به ایران آمدم و ناراحتم که باید اینجا را ترک کنم. نکات مثبت زیادی درباره ایران شنیدم و برای این کشور آرزوی بهترین‌ها را می‌کنم. از هوادارانی که در فرودگاه و هتل حضور داشتند، تشکر می‌کنم. رونالدو نیز مثل بقیه بازیکنان است و تمام تلاشش را کرد که بهترین عملکرد را داشته باشد. درست است که نتوانست گلزنی کند، ولی حضور و نحوه بازی‌اش کمک کرد که النصر موفق به گلزنی شود.
ترند های روز